Referanslarımız

Arıcı İnşaat - Ege Yaşam Konutları

İzmir'in yatırım değeri yüksek Seferihisar ilçesinde ARICI İNŞAAT tarafından kentsel dönüşüm alanı olarak projelendirilmiş, 2 blok, 44 daireden oluşan binanın toplam inşaat alanı 6.000 m2 dir.35 adet 3+1, 3 adet 4+1, 6 adet 2+1 lüks sınıf dairelerden oluşmaktadır.

Seferihisar merkezde, devlet hastanesine, üniversiteye, okullara ve kamu kurumlarına yürüme mesafesinde. Sığacık Teos Marina'ya 6 km, Teos Antik kentine 8 km, Akarca sahiline 4 km mesafede, kentin hızla gelişen bölgesi Turabiye Mahallesinde.

Kusursuz mimari, inşaat kalitesi sosyal donatı alanları ve uygun fiyatlama stratejisiyle bulunduğu bölgenin en beğenilen projesidir.


Ersezgin İnşaat

Ersezgin inşaatın temelleri 1980 yılında atılmış olup, 35 yılı aşkın bir süre içerisinde 4000 adet konut, 300 adet işyeri, Üniversite, Lise okul binaları, hizmet ve atölye binalarını tamamlayarak teslim etmiştir.

Güvenilir yapıların kalite simgesi olan firma, inşaatlarında son teknolojiyi kullanmakta, iş güvenliği ve çevre sağlığına büyük önem göstermektedir.

Çiğli Balatçık bölgesinde yeni başlayacak projelerinde satış – pazarlama faaliyetlerinin tümünü 4p group bilgi ve tecrübesine emanet etmiştir.